Müşteri Menuniyetini İlke Edinmiş Türkideki Sayılı Firmaların Başında gelen BABYCİ BEBE Bir ÇOK Annenin Memnuniyetini İş ve çalışma azmine Yansıtarak ürün yelpazesi model ve tasarım haricinde gönülleri kazanmayı başarmış olmanın Mutluluğunu Yaşamaktadır .
1995’ten Beri, BABYCİ Bebe- Sizin İçin Tasarlar

Türkiye’deki Bebek Mobilyaları ve Gereçleri sektörünün öncülerinden olan BABYCİ BEBE 28 yıllık sektör deneyimini Babyci markasını kurarak Bebek mobilya VE Gereç sektörününde Yenilikçi aynı zamanda öncü olmayı hedeflemektedir.

Bebek Odaları Mobilya sektörüne tasarım, kaliteli ve köklü bir değişim getirmek amacıyla yola çıkan Babyci Bebe ilk mağazasını İstanbul Kartal’da açarak model ve tasarımlarıyla birlikte mobilya ve mağazacılık sektörüne de yeni bir soluk getirmiştir

1995 yılında babyci Bebe’nin ilk üretim merkezi, İstanbul’da 500 m²’lik bir alanda kuruldu. Bu büyüme, 2017 yılında 7,000 m²’si kapalı alanda 6 kişilik mimar proje ekibi 35 sanatkarı toplam 80 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Babyci Bebe yıllar içerisinde giderek büyüyen, kaliteli hizmeti kişiye özel bebek odaları ve yeni nesil montessori üretimleri ile tasarımları ve eşsiz imajıyla farklılık yarattığı gibi BABYCİ markasıyla da kaliteli ürünleri özel tasarımlarıyla sizin için tasarlamayı ve üretmeyi müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir . Kurulduğu ilk günden itibaren çizgisinden ödün vermeyen BABYCİ Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir.

BABYCİ modelleriyle dünyadaki yenilikleri, sadece Bebek Annelerinin Değil Aynı Zamanda Evlerin Model Ve Tasarımda yeni projelerin başta olmak üzere hayatın tüm alanına girmeyi hedeflemektedir.

Bebek Mobilya sektöründe, hem kaliteli hem de her bütçeye uygun mağazacılık sistemini Kurarak Tüm Türkiye Sınırları İçine exra ÜCRET Talep Etmeden Kapı Önüne Kadar Sorunsuz Bir Şekilde En Hızlı Şekilde Göndererek Tüketicilerin Övgüsüne Mashar Olmayı Başaran Nadir Firmalaradan Biridir.
KURUCU YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MUHİTTİN ŞAHİN
(BABYCİ BEBE)