Sizin için tasarlıyor, yüksek kalitede üretiyoruz!

SİZİN İÇİN TASARLAR, ÜRETİR!

Mobilya ektörünün yönlendiricisi ve profesyonel öncüsüyüz. Her zaman bu sektör için mükemmel ürünler geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız. Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.

Hakkımızda

Türkiye’deki Bebek Mobilyaları ve Gereçleri sektörünün öncülerinden olan Babyci Kanzz Bebe Kartal 25 yıllık deneyimini 2015 yılında yeni Babyci markasını kurarak Bebek mobilya VE Gereç sektörününde Yenilikçi aynı zamanda öncü olmayı hedeflemektedir.

Bebek Odaları Mobilya sektörüne tasarım, kaliteli ve köklü bir değişim getirmek amacıyla yola çıkan Babyci Kanzz Bebe Kartal , ilk mağazasını İstanbul Kartal’da açarak  model ve tasarımlarıyla birlikte mobilya ve mağazacılık sektörüne de yeni bir soluk getirmiştir.

1995 yılında Kanz Bebe’nin ilk üretim merkezi, İstanbul’da 500 m²’lik bir alanda kuruldu. Bu büyüme, 2017 yılında 4,000 m²’si kapalı kapalı alanda 10 kişilik mimar proje ekibi 35 sanatkarı toplam 80 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Babyci Kanzz Bebe yıllar içerisinde giderek büyüyen, kaliteli hizmeti kişiye özel tasarımları ve eşsiz imajıyla farklılık yarattığı gibi BABYCİ markasıyla da kaliteli ürünleri özel tasarımlarıyla sizin için tasarlamayı ve üretmeyi müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir . Kurulduğu ilk günden itibaren çizgisinden ödün vermeyen BABYCİ Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir.

BABYCİ modelleriyle dünyadaki yenilikleri, sadece Bebek Annelerinin Değil Aynı Zamanda Evlerin Model Ve Tasarımda  yeni projelerin başta olmak üzere hayatın tüm alanına girmeyi hedeflemektedir.

Bebek Mobilya sektöründe, hem kaliteli hem de her bütçeye uygun mağazacılık sistemini Kurarak Tüm Türkiye Sınırları İçine exra ÜCRET Talep Etmeden Kapı Önüne Kadar Sorunsuz Bir Şekilde En Hızlı Şekilde Göndererek Tüketicilerin Övgüsüne Mashar Olmayı Başaran Nadir Firmalaradan Biridir.

MUHİTTİN ŞAHİN

(BABYCİ KANZZ BEBE KARTAL)

 KURUCUSU

4000 Metrekare Atolye
10 Mimar
35 Zanaatkar
80 Çalışan

Profesyonel Ekibimiz İle Sizin İçin Hazırız!

Babyci Kanz Bebe Kartal olarak  sadece hazır ve alışılagelmiş, kabul görmüş ürünleri üretmek yerine, modayı en yakından takip ederek profesyonel renk katacak tasarımlar yapar hazırız!